Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie

jw3

Krok 1: Aby wycenić Twoje zlecenie wypełnij formularz kontaktowy
Podaj kilka dodatkowych informacji:


• Jakiej usługi potrzebujesz: haft komputerowy czy nadruk z folii termicznej flex,
• Na jakim produkcie chcesz wykonać usługę i w jakiej ilosci?
• Czy produkt będzie Twój czy z naszej oferty?
• W którym miejscu chcesz umieścić grafikę?

• Prześlij nam w formularzu, albo na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Twoją grafikę
  (w jednym z następujących formatów: pdf, jpg, bmp, png, gif, psd, cdr, eps, ai)

Krok 2: Po otrzymaniu zapytania przygotujemy naszą wycenę dla całego zlecenia

Krok 3: Po akceptacji wyceny przystąpimy do cyfryzacji projektu haftu, a następnie do realizacji

Krok 4: Przygotujemy paczkę do odbioru, albo wyślemy ją do Ciebie pod wskazany adres

jw2

 

Pamiętaj!

Wykonanie projektu haftu to nie jest proces automatyczy, a maszyna haftująca to nie jest skaner czy drukarka do której wgrywamy grafikę i wszystko samo się zrobi w przeciągu chwili.

Właściwy proces projektowania haftu odbywa się poprzez przemyślane i ręczne układanie elementów grafiki w programie hafciarskim oraz nadawanie tym elementom odpowiednich właściwości (takich jak gęstość, rodzaj podszyć, kąt ułożenia ściegu, długość skoku igły itp.).

Tylko w ten sposób mamy kontrokę nad całym procesem i gwarancję jakości haftu i jego odwzorowania.

W zależności od wielkości i skomplikowania grafiki, proces projektowania może trwać od kilku minut do kilkunastu godzin w skrajnych przypadkach.

Co wpływa na wycenę haftu i dlaczego wyceny tej samej grafiki mogą się różnić

To, co nie jest takie oczywiste dla Klientów, to fakt, że nie ma jakiejś jednej wytyczonej drogi jak przełożyć grafikę na haft. Może się wydawać, że gdziekolwiek zleci się wykonanie haftu zawsze będzie on wyglądał tak samo. Ale tak nie jest.

Jest kilka ogólnych zasad, których należy przestrzegać podczas procesu projektowania. I jeżeli je znasz, już nawet to wystarczy, by oglądając dany haft od razu poznać co sobą reprezentuje ten czy inny projekt. Zorientujesz się, kiedy haft jest wykonany w procesie bezmyślnej automatycznej konwersji czy jest wykonany ręcznie.

W gruncie rzeczy, to jak będzie wyglądał haft, zależy przede wszystkim od wiedzy osoby wykonującej projekt, tej praktycznej i teoretycznej.
Ale nie mniej ważne jest zaangażowanie, kreatywność w zastosowaniu różnych technik haftu by odwzorować zleconą grafikę oraz umiejętność wykorzystania dostępnych funkcji oprogramowania z którego się korzysta.

I tak na przykład:

• ktoś dołoży obrys na krawędziach wypełnień, inny do tego nie wykona,

Tatami-Obrys1.jpg

• ktoś podzieli obiekt na fragmenty i stworzy jego "trójwymiarową" teksturę, ktoś inny pójdzie po linii najmniejszego oporu i zrobi płaski nijaki wypełniony obiekt,

Tatami-Obrys1.jpg

• ktoś zastosuje odpowiednie podszycia dla danych obiektów, ktoś inny nie,

Tatami-Obrys1.jpg

A to tylko kilka pierwszych z brzegu przykładów.
Taka sama grafika zlecona do wyhaftowania, w zależności od konstrukcji projektu haftu może mieć różną strukturę i ilość wkłóć.

Przełoży się to na czas pracy maszyny (krótszy / dłuższy), co wpłynie na samą wycenę usługi.
Ale nieodpowiednia konstrukcja projektu ma wpływ na jakość i estetykę haftu, a co za tym idzie wygląd haftu i jego odbiór. 

Podobnie jak z kucharzem. To od jego umiejętności zależy czy zjesz danie niedoprawione i kiepsko podane czy zjesz danie smaczne i estetycznie wyłożone.

To z tego powodu nigdy nie bedzie dwóch takich samych haftów.  I jeżeli myślisz, że nie ma to znaczenia gdzie zrealizujsz haft, bo zawsze będzie on tak samo wykonany, to jesteś w błędzie.

Dzięki tej zdobytej i cały czas zdobywanej wiedzy możemy świadczyć całkowicie profesjonalną usługę haftu, począwszy od wykonania cyfrowego projektu po gotowy haft i produkt.

Dlatego zawsze wstawiamy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, abyś mógł sam zobaczyć wszystkie szczegóły realizowanych projektów i to jak wygląda końcowy produkt.

 

Nie znalazłeś na naszej stronie tego czego szukałeś?
Skontaktuj się znami i powiedz co potrzebujesz!

Formularz kontaktowyMasz pytanie? Wypełnij poniższy formularz

Pole jest wymagane
Invalid Input
Podaj prawidłowy adres e-mail
Nieprawidłowe dane
Wpisz treść wiadomości
Pole jest wymagane
Nieprawidłowe dane

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.